MV Agusta Enduro Veloce 2024 – Superšport do terénu

16.04.2024 02:30 Ďiabol s 21tkou v predu MV Agusta vstúpila do novej éry so svojím Enduro Veloce, ktorý je najšportovejšie CENDURO s objemom litra na trhu – s 21-palcovým predným kolesom. Trojvalcový motor s objemom 931 ccm od MV Agusty je zbesilo rýchla a vzrušujúca jednotka, ktorá ponúka neuveriteľné množstvo krútiaceho momentu. Razí cestu priamo cez rozsah The post MV Agusta Enduro Veloce 2024 – Superšport do terénu appeared first on motocykel.sk.

Moto Guzzi Stelvio – cestovné enduro z Talianska

14.04.2024 18:15 Moto Guzzi – dlhoročná tradícia Značka Moto Guzzi vstupuje do druhého storočia svojej existencie a chce aj naďalej vyrábať motocykle, ktoré vyžarujú autenticitu a exkluzivitu, ale predovšetkým niesť odkaz tradícií. Rok 2021 bol míľnikom pre výrobcu aj pre fanúšikov Moto Guzzi. Značka oslávila 100 ročné výročie založenia. Nebolo prekvapením že Talian príde s novým modelom, The post Moto Guzzi Stelvio – cestovné enduro z Talianska appeared first on motocykel.sk.

Indian Powerplus 1916 – nezastaviteľný rekordér

12.04.2024 16:30 Legenda povstala Píše sa rok 1916 a v americkom Springfielde v Massachusetts, kde dovtedy vychádzali z fabriky stovky vidlicových dvojvalcových mašín. Vyhrávali jeden pretek za druhým na drevených dráhach a dokonca Tourist Trophy na ostrove Man. Áno, ten ostrov Man, kde sa dnes jazdí najbrutálnejší pretek na svete. V roku 1911 tam získal Indian všetky The post Indian Powerplus 1916 – nezastaviteľný rekordér appeared first on motocykel.sk.

Aprilia RS 457: chce byť najlepšia v triede!

10.04.2024 00:30 Model RS 457 je pre Apriliu historickým krokom , a to nielen z technologického hľadiska. Nový dvojvalcový športový motocykel Aprilia cieli na nové trhy, aby uspokojil rastúci celosvetový dopyt po jednoduchých, ale zábavných, technologicky a štýlovo revolučných motorkách. Teraz sa Aprilia vracia k svojmu pôvodnému poslaniu s projektom určeným novej generácii motocyklistov. Zhodnocuje znalosti nazbierané na závodných tratiach The post Aprilia RS 457: chce byť najlepšia v triede! appeared first on motocykel.sk.

REVOLÚCIA – pneumatika ktorá mení históriu a ušetrí ti peniaze ale aj prírodu!

08.04.2024 17:15 Michelin predstavuje nové pneumatiky k zelenším zajtrajškom – Michelin Power Slick MotoE™ – zložená z viac ako 50 % obnoviteľných a recyklovaných materiálov Počiatky Fakt, že spoločnosť Michelin je jedna z najlepších na svete, nie je pochýb. Málokto vie, že ju založili v roku 1829 a venovala sa výrobe detských gumených loptičiek. Dnes obúva do The post REVOLÚCIA – pneumatika ktorá mení históriu a ušetrí ti peniaze ale aj prírodu! appeared first on motocykel.sk.

Výskušaj novinky na Kawasaki Good Times Tour 2024

06.04.2024 02:15 Kawasaki Good Times Tour podujatia inšpirovali v posledných rokoch mnohých jazdcov a na každej zastávke zaznamenali výrazný úspech! Toto podujatie vás čaká v roku 2024 aj na Slovensku a začíname v Bratislave. The post Výskušaj novinky na Kawasaki Good Times Tour 2024 appeared first on motocykel.sk.

MotoGP mení majiteľa. Kúpila ju spoločnosť, ktorá už vlastní F1

04.04.2024 02:00 Novým majiteľom MotoGP sa stala americká spoločnosť Liberty Media, ktorá už vlastní Formulu 1. O transakcii za 4,2 miliardy eur informovali weby spoločnosti aj motocyklového šampionátu. Liberty Media získala podiel 86 percent v spoločnosti Dorna, ktorej šampionát patril od roku 1992. Na čele Dorny podľa vyhlásenia zostane výkonný riaditeľ Carmelo Ezpeleta, ktorému spolu s ďalšími The post MotoGP mení majiteľa. Kúpila ju spoločnosť, ktorá už vlastní F1 appeared first on motocykel.sk.

Honda Afrika Twin: prvá jazda zo Španielska

04.04.2024 02:00 Model bol predstavený ešte v minulom roku, my sme sa boli pozrieť na jeho predstavení v španielskej Andalúzii. Škorpo ju testoval najmä v teréne. Model Africa Twin práve prešiel modernizáciou. Stále je to úžasne svižný motocykel Adventure, tak ako doteraz – s výkonom, ktorý naplno preverí vaše schopnosti – navyše s krútiacim momentom umožňujúcim pomalú The post Honda Afrika Twin: prvá jazda zo Španielska appeared first on motocykel.sk.

Triumph Trident Triple Tribute: limitka z Británie

04.04.2024 02:00 Triumph predstavil novú špeciálnu edíciu s názvom Trident Triple Tribute. Rozširuje tak obľúbený modelový rad Trident 660 v bielo-modro-červenom prevedení. Ide o celkovo vizuálne veľmi výrazný stroj. Štandardne bude dodávaný s bohatou výbavou vrátane asistenta radenia a ďalších vychytávok, ako napr. predný spojler a farebne ladiaci kryt prístrojovky. Ak si sa do tejto kombinácie zamiloval, The post Triumph Trident Triple Tribute: limitka z Británie appeared first on motocykel.sk.