Autoforum.cz 25.06.2026 11:00 Tohle auto není drahé ani jako nové, a tak je jako ojetina jen levnější. Vzhledem k cenám nových vozů a současné situaci na trhu jeho hodnota ale zase tak neklesá, což lze v kůži kupujícího ojetiny brát jako plus i minus - záleží na úhlu pohledu.

Čítať celý článok >>